Трендовий манікюр на довгі нігті 2022

Кожна жінка прагне виглядати стильно та ефектно, тому не варто забувати про манікюр, який є невід’ємною частиною образу. У цій статті ми розповімо вам про варіанти нейл-арту на довгі нігті, які будуть в моді в 2022 році.

Контрасти у дизайні

Контрасти в манікюрі на довгі нігті стали набирати популярності ще в 2021-му. Тренд прийшов до нас з американської хіп-хоп та реп-культури, знамениті представниці якої вражають своєю сміливістю у дизайні довгих нігтів. Щоб манікюр не виглядав строкатим і химерним, спробуйте взяти два кольори і попрацювати на їх контрасті, додавши трохи геометрії.

Лінії

Однією з головних течій у дизайні нігтів продовжує залишатися мінімалізм – як у кольорах, так і у графіці. Якщо ви вибрали однотонне покриття але відчуваєте, що в манікюрі не вистачає родзинки, – додайте ліній. Це непоганий декоративний елемент, досить простий та стильний. Лінії можуть бути як прямі, так і вигнуті, залежно від концепції дизайну.

Мармур

Якщо ваш вибір – не яскравий, а більш згладжений за кольорами манікюр, мармуровий принт буде, як ніколи, доречним. Не варто наносити його на всі нігті – краще вибрати один чи два на кожній руці, тоді манікюр виглядатиме стильно. Вибирайте монохромні кольори: білий, сірий, чорний.

Неон

Неон впевнено тримає позиції в манікюрному трендовому порядку. Яскраві неонові відтінки можна наносити без додавання будь-яких деталей, так і комбінуючи між собою для досягнення цікавої колірної композиції.

Різнокольоровий манікюр

Для різнокольорового манікюру вибирайте відразу кілька відтінків і наносьте по одному тону на кожен ніготь. Будь-які орнаменти тут будуть точно зайвими, ваш головний «козир» – це кольори та їх поєднання.

“Negative space”

Цей дизайн чудово виглядає не тільки з різнокольоровими вкрапленнями але й з кольоровими елементами. Елементами дизайну можуть стати різні геометричні форми на «голих нігтях», які не повинні занадто сильно заповнювати простір всієї нігтьової пластини: на ній має залишатися багато «повітря».

Мінімалізм з блискітками

Для тих, кому все-таки складно відмовитися від сяйва в манікюрі, рекомендуємо зменшити запал: невеликий розсип блискіток по краю нігтя або один на кожному нігті на нюдовому тлі виглядатиме досить стильно і яскраво.

Матовий дизайн

Кілька років тому в моду увійшов матовий манікюр, який досі залишається дуже популярним. Матовий манікюр стильно виглядає практично з будь-якими кольорами, так що вибирайте ту основу, яка вам найбільше до вподоби – від темних до яскравих відтінків. Світлим краще віддавати менше переваги, тому що на них матовість виглядає не так ефектно.

Читайте також: Модний французький манікюр 2022: 9 стильних та ефектних варіантів


Не пропустіть