Трендові відтінки волосся: вибираємо варіант фарбування на весну 2021

Чи буде це складна техніка з декількома тонами або однотонний глибокий колір – неважливо, головне знайти саме той відтінок, що підходить тільки вам.

Відтінок червоного дерева, але з мінімальною кількістю червоного пігменту. Таке фарбування виглядає натурально і елегантно, хоч і з невеликим “вогником”. Підходить темно-русявому, коричневому і каштановому волоссю.

А як щодо “рожевого дерева”? Чули про такий модний відтінок? Неймовірно красивий, не яскравий, але привабливий рожево-ліловий колір, який чудово освіжає темний фон. Не обов’язково робити повне фарбування в цей відтінок, достатньо такого вуального легкого фарбування, щоб зачіска заграла свіжими фарбами.

Можна зробити фарбування з рожевим відтінком трохи інтенсивнішим. Додати контурні пасма біля обличчя, щоб освітлити цю зону і зробити колір очей яскравішим.

Але, якщо ви віддаєте перевагу темним натуральним відтінкам, то зверніть увагу на горіхові, грибні та карамельні тони. На коричневому фоні ці кольори виглядають дивно.

Ці попелясто-карамельні пасма на темному тлі виглядають чудово. Колір пом’якшує майже чорний рідний відтінок, і робить образ милішим.

Цей попелясто-грибний балаяж з більш інтенсивним відтінком на кінцях ідеально підходить до холодного темно-коричневого кольору волосся. Те, що потрібно для прохолодного березня!

Якщо ваш рідний колір волосся занадто простий і не виразний, спробуйте тонування в стилі “своє волосся, тільки краще”. Ви отримаєте більш глибокий і насичений відтінок, який буде підходити вашому волоссю якнайкраще.

Легкий контуринг передніх пасом в карамельно-коричневий зробить ваш образ більш цікавим. Ви можете вибрати світліший відтінок, щоб надати більше контрастності волоссю.

Цей золотисто-коричневий виглядає просто ідеально! Такі карамельно-золотисті відтінки для коричневого волосся сьогодні дуже популярні, особливо в поєднанні зі складною і тонкою технікою фарбування.

Трішки гарбузово-медових пасом зроблять ваш темний коричневий свіжим і виразним. Цей відтінок добре підходить смаглявій шкірі і темним очам.

Холодний еспресо – багатогранний і красивий глибокий колір, який припаде до смаку тим, хто віддає перевагу прохолодним, але натуральним відтінкам для волосся. У тіні цей колір здається дуже темним, майже чорним, але на сонці розкриває свій прекрасний шоколадний підтон.

Читайте також: Трендові стрижки для овального обличчя на коротке волосся: 5 варіантів, які вам точно сподобаються


Не пропустіть