Трендові светри сезону осінь-зима 2021-2022

У цій статті, пропонуємо вам розібратися, які в’язані речі будуть модними в прийдешньому осінньо-зимовому сезоні.

Перший тип – це светри досить великого об’єму (оверсайз). Вони часто зв’язані лицьовою гладдю, в деяких виробах покрою реглан, виділені рукави. Їх можна носити зі спідницями та сукнями – на випуск, з брюками та джинсами – можна на випуск, а також заправляти повністю або задню частину виробу.

На подіумі представлено багато виробів з коміром – стійкою. Стійка, як правило, досить велика, вона закриває усю шию, що в наших широтах просто необхідно.

Тренд на стійку без перегину, в один шар – зберігається. Дуже гарно виглядають речі з таким коміром. У цьому светрі ми так само можемо бачити ще один важливий тренд – зелений колір.

Жилети продовжують свою ходу по світових подіумах. Зустрічаються подовжені варіанти з розрізами з боків (дуже нагадують сукні). Їх поєднують зі спідницями, брюками.

В’язані лицьовою гладдю сукні до коліна – класика, яка нас майже ніколи не покидає. Поєднуйте їх зі штанами.

Светри довжиною до лінії талії, до лінії стегон, приталені, невеликого об’єму. Більшість з представлених виробів такого типу мають декоративні елементи або коси, арани.

Светри, жилети з візерунками можуть бути як великого, так і малого об’єму. Поєднуйте зі спідницями, сукнями, брюками.

Кардигани будуть в тренді у цьому холодному сезоні. З їх допомогою можна створювати прекрасні, багатошарові, повсякденні і ділові образи.

Читайте також: Тренди осені 2021: 5 наймодніших тренчів


Не пропустіть