Трендові стрижки для будь-якої форми обличчя: модні ідеї 2021 року

У цій статті ми допоможемо вибрати вашу нову ідеальну стрижку, в яку ви, безсумнівно, закохаєтесь. Пропонуємо подивитися на стильні і актуальні варіанти для будь-якого типу обличчя і довжини волосся.

Середнє каре з чубчиком або без – одна з найпоширеніших стрижок на сьогоднішній день. Причому, вона підходить як тонкому і рідкому волоссю, так і дуже густому. Тільки техніка стрижки буде злегка відрізнятися. Не знаєте, що вибрати – вибирайте каре-боб, не прогадаєте!

Середній боб з тонкими невидимими шарами, завдяки яким волосся виглядає густішим і об’ємнішим. Стрижку чудово доповнить довгий косий чубчик, який можна вкладати будь-якими способами.

Середній і злегка рваний боб. Жіночна і об’ємна стрижка з природною хвилею. Особливо добре така стрижка підходить в якості антивікової – додає очам яскравості, обличчю – свіжості.

Довгий боб або лонг боб – стрижка на довге волосся. Може мати злегка асиметричний зріз, де потилиця трохи вища передніх пасом. Ідеально виглядає з будь-яким укладанням, недбалою хвилею в тому числі.

Короткий рваний боб – ще одна модна і поширена стрижка, яка дуже популярна останнім часом. Її люблять за універсальність: вона чудово виглядає з модним хвилястим укладанням або зі звичайним прямим. Зріз у цієї стрижки може бути рівним або трохи асиметричним, з більш короткою потилицею.

Довге пряме волосся буде виглядати краще, якщо додати йому текстури. Тонкі м’які шари майже на кінцях і довгий шаруватий чубчик зроблять волосся більш об’ємним і живим.

Сучасна Шеггі – модна, жіночна і красива. Ця стрижка чудово скоректує кругле обличчя, якщо додати стильний чубок-завісу з легким градуюванням. Але така стрижка підійде лише для волосся з хорошою густотою.

На густому, але тонкому волоссі злегка рваний боб виглядає просто ідеально. Легка пляжна хвиля створить потрібну текстуру і настрій. Висвітліть декілька пасом біля обличчя, щоб підкреслити стрижку і зробити його більш свіжим.

Довжина волосся до ключиць вважається універсальною. Якщо у вас не дуже густе волосся, то замість модної рваної текстури спробуйте прямий зріз, який слід оновлювати кожні пару місяців. Довгий чубчик з боків чудово скоректує овал.

Привабливий густий боб з рівним зрізом. Укладання на один бік зробить волосся ще об’ємнішим, а образ – більш чуттєвим і загадковим.

Шари на довгому густому волоссі дозволять надати йому форми і м’якості. Якщо не хочете втрачати довжину, спробуйте саме такий варіант стрижки. Тонкі невидимі шари в 1-2 рівня чудово змінять вас.

Легкі рвані пасма разом з грамотним фарбуванням зроблять текстуру волосся більш приємною, колір – насиченим і об’ємним. Тим, хто не хоче прибирати довжину і сильно змінювати форму, підійде саме такий варіант стрижки.

Округлий гладкий боб з довгим чубчиком на один бік. Цей чубок, до речі, можна вкладати по-різному. Довжина бобу до підборіддя і трохи нижче добре підходить овальному або круглому типу обличчя.

Асиметрична піксі – одна з популярних стрижок сьогодні. Вона підійде практично будь-якій формі обличчя. Довгий чубок можна зробити коротшим при бажанні. Великий плюс цієї стрижки в тому, що її швидко і легко вкладати.

Шеггі на натуральному хвилястому або кучерявому волоссі виглядає чудово. Завдяки м’яким хвилям стрижка виглядає ніжно і жіночно, незважаючи на цікаву форму в дусі ретро.

Читайте також: 13 нових трендів в фарбуванні волосся сезону літо-осінь 2021


Не пропустіть