Трендові короткі стрижки зими 2022 для стильного образу

Модна стрижка на коротке волосся може чудово змінити образ і, навіть, приховати недоліки у зовнішності. У цій статті ми розповімо вам, які стильні короткі стрижки та укладання будуть на піку популярності у зимовому сезоні цього року.

Граціозна піксі

Взимку найправильнішим рішенням стане вибір короткої стрижки. Причому не варто шкодувати свої локони, вони до літа встигнуть відрости. Тому цього сезону пропонуємо звернути увагу на стильну піксі, яка здатна оновити будь-який образ молодої та зрілої жінки. У тренді як ультракороткі, так і подовжені варіанти піксі.

Зухвала стрижка Маллет

Для яскравих і неординарних особистостей чудово підійде відома стрижка Маллет. Головна її суть – це коротке волосся спереду та подовжене ззаду. Виглядає, звичайно, зачіска надзвичайно, але підходить тільки активним і зухвалим жінкам.

Консервативне каре

Взимку 2022 ви також можете звернутися до класики. Незрівнянне і розкішне каре з рівним зрізом і чубчиком ідеально підкреслить ваш солідний образ. Особливість зачіски в тому, що вона вимагає мінімум часу на укладання, виглядає дуже ефектно.

Витончені стрижки сессон і паж

Елегантні бізнес-вумен віддають перевагу стрижкам, які дуже легко вкладати. Саме тому часто жінки роблять ставку на французький шик у вигляді сессону чи пажу. Ці стрижки схожі одна на одну, відрізняються лише довжиною. Суть зачіски – округлий зріз по всій шевелюрі з таким же витонченим чубчиком. Взимку стрижки повністю вирішать проблему з повсякденними образами.

Елегантний гарсон

Активним жінкам для створення зимового образу на 2022 рік стилісти рекомендують підстригти волосся та створити натуральну хаотичність. Усього цього можна досягти за допомогою модного гарсону, який кожного нового сезону знову набирає популярності. З цією стрижкою ви назавжди забудете про важкий процес створення гарного укладання.

Виглядати стильно та оригінально цієї зими можна за допомогою стильних та ефектних коротких стрижок. Кожна з представлених має унікальний характер, який підкреслить привабливість жінки.

Читайте також: Модні стрижки для жінок 30+ на різну довжину волосся


Не пропустіть