Трендові ідеї для манікюру 2020-2021

Манікюр став невід’ємною частиною життя майже кожної жінки, незалежно від віку. Доглянуті і красиві руки завжди привертають особливу увагу. Для створення неповторного і ефектного образу необхідно підібрати гарний манікюр, який буде радувати довгий час.

Завжди на піку популярності залишається манікюр в червоних відтінках. Можна застосувати бордовий або червоний. Все залежить від ваших смаків і уподобань. Червоний колір можна сміливо комбінувати з нейтральними відтінками. Такий комбінований манікюр прекрасно підійде для повсякденного життя.

Флористика надає більше ніжності. Особливо ефектно виглядає ручний художній розпис. У вигляді альтернативи можуть виступати наклейки. Вони чудово виглядають з будь-яким відтінком. Необхідно тільки грамотно підібрати колірну палітру, щоб не зруйнувати гармонію образу.

До речі, ви знали, що перший манікюр стали робити в Стародавній Греції. У той час існувала спеціальна професія “Космет”. Ця людина наносила особливу рідину на нігті жінкам, яка складалася з жиру і крові тварин.

Чорний манікюр із застосуванням більш світлих відтінків в комбінації завжди виручить в будь-якій ситуації. У вигляді елементів декору можна використовувати павутинку, смужки і популярну та улюблену геометрію. Складна геометрія виглядає заворожуюче. Адже стільки складних елементів, які додають в образ індивідуальність.

Також акуратно і невимушено виглядає пастельний відтінок. Його можна гармоніювати з фольгою і втиркою, а також він прекрасно підійде під стиль мінімалізму. Хто бажає виконати щось більш класичне, френч в вашому розпорядженні. Який манікюр ви оберете, залежить тільки від вас!

Читайте також: Матовий універсальний манікюр: основні тренди 2020-2021


Не пропустіть