Трендові головні убори на зиму 2020/2021

Спочатку кілька слів про нюанси, на які варто звертати увагу при виборі головного убору незалежно від моделі: сьогодні варто віддавати перевагу простим лаконічним варіантам, тоді ви точно не помилитеся.

Все-таки лаконічність в головних уборах дуже вітається. Вибирайте їх без всілякого декору у вигляді страз, каменів, нашивок та написів. Зрештою, якщо вам захочеться якось прикрасити свою шапку, можна завжди використати модну в цьому сезоні брошку.

В ідеалі варто віддавати перевагу нейтральним відтінкам або ж кольорам в тон вашого верхнього одягу. Найбільш безпрограшний варіант – це головний убір ахроматичного відтінку, тобто білий, сірий або чорний, тоді складнощів при поєднанні з верхнім одягом точно не виникне.

Тепер розберемо найактуальніші варіанти на майбутній зимовий сезон 2020/2021.

Шапка біні

Це, мабуть, базовий і найпрактичніший головний убір. Актуальна модель шапки не повинна повністю облягати вашу голову. Також вже не дуже актуальна занадто фактурна в’язка. Всі актуальні варіанти зараз об’єднує мінімалізм в дизайні і лаконічність. Краще уникати як дуже грубої в’язки, так і зовсім тонкого матеріалу, який не тримає форму.

Найуніверсальніша шапка, яка підходить більшості – це шапка з відворотом, в’язка повинна бути досить щільною без зайвих деталей. Носити таку шапку можна з будь-яким верхнім одягом.

Берет

Це також дуже модний головний убір нинішнього і майбутнього зимового сезону. Найбільш, мабуть, жіночний варіант, який будь-якому образу додає романтичності і родзинки. Берети в принципі універсальні і актуальні завжди, якщо цей берет в класичному лаконічному виконанні. Вибирайте прості моделі без декору у відтінку, який буде вас прикрашати.

У сезон, коли одним з найпопулярніших матеріалів є шкіра, звичайно ж, шкіряний берет – це максимально актуальний варіант.

Берет можна носити з будь-яким верхнім одягом, але особливо добре він вписується в класичні образи з пальто. Все-таки для такого одягу як, наприклад, пуховик-парка, краще вибрати інший головний убір.

Панама

Останнім часом цей головний убір міцно увійшов в гардероби всіх модниць. Зараз панаму можна придбати з будь-якого матеріалу: від бавовни до шкіри, вовни і екохутра, тобто навіть в холодному кліматі можна вибрати підходящий варіант. Панами прекрасно поєднуються з дублянками-авіаторами, пуховиками і стьобаними пальтами, а якщо це шуба, то вона не повинна бути занадто об’ємною.

Хустка і косинка

Вони популярні вже другий сезон і, знову ж таки, варіантів фактур тут дуже багато – ви можете підібрати підходящий для кліматичних умов вашого регіону. На холодний період це може бути шкіряна, вовняна косинка або дута косинка з плащівки.

Носити такі косинки можна з абсолютно будь-яким одягом, особливо добре вони виглядають з шубами, зі стьобаними пальтами, звичайно ж, з дублянками. Але, якщо вам подобається дивувати і привертати до себе увагу, можна спробувати більш цікаві і несподівані поєднання. наприклад, з бомбером або пуховиком.

Принадність такого аксесуара в тому, що косинку можна використовувати не тільки як головний убір, а й пов’язати на шию, на сумку – включайте фантазію і експериментуйте.

Бейсболка

У цьому холодному сезоні вона дуже популярна, але дозволити собі її носити взимку можуть, знову ж таки, лише модниці, що проживають у відповідних регіонах. Для осені-зими підходить бейсболка зі шкіри, екошкіри, замші, вельвету. Бейсболку можна поєднувати з пальто, шубою і навіть з взуттям на підборах.

Капюшон (капор)

У цьому сезоні дуже актуальні накладні капюшони. Це не тільки дуже теплий, але й комфортний варіант, який дуже підходить для холодної вітряної погоди, за допомогою нього можна утеплити будь-який образ. Звичайно, більш гармонійно він виглядає з пуховиками, утепленими бомберами, куртками. Особливо круто накладний капюшон виглядає в образі з пальто. Це такий аксесуар, яким можна доповнити образ, створити якусь багатошаровість, а найголовніше – в ньому дійсно тепло. Найкраще вибирайте об’ємні моделі, які не будуть обтягувати вашу голову.

Читайте також: Модні куртки осінь-зима 2020-2021: трендові моделі


Не пропустіть