Трендове взуття 2021: моделі, на які варто звернути увагу

Взуття – найважливіший елемент гардеробу. Багато жінок чомусь недооцінюють його важливість. Запам’ятайте просте правило: якщо хочете виглядати стильно, взуття обов’язково повинне бути сучасним. І ми зараз зовсім не про гарячі тренди, які миготять, як картинки в калейдоскопі. Можна вибрати і базу, яка довго не старіє. Про неї ми теж з вами обов’язково поговоримо. Ну а ультра-модне взуття може витягнути навіть нудний і абсолютно не трендовий образ.

Звичайно, вирішальний фактор при виборі взуття це не тільки мода. Прагніть до такої тріади – актуально / подобається / підходить до гардеробу. Ну і зручно повинно бути, звичайно. Пройшли ті часи, коли ми гробили свої ніжки на 12-ти сантиметрових шпильках в ім’я краси і моди.

Чоботи на весну 2021

Почнемо з широких грубих чобіт, які на ура прийняли всі найзапекліші модниці ще минулої осені. Зараз вони просто на піку своєї популярності. Багато моделей взагалі схожі на рибальські чоботи. Дуже часто вони прогумовані, що в деяких регіонах, наприклад, дуже практично; до того ж мають дуже грубу форму.

Обов’язковою умовою є широка халява, нога повинна бовтатися в них, як олівець в склянці, як висловлюються багато стилістів. Підошва може бути як звичайна, так і масивна. Масивна особливо в тренді. Колір – чорний, молочний, карамельний. Вибирайте під свій гардероб.

Чоботи труби з нами вже далеко не перший рік, і багато хто вважає їх уже базою. Актуальний каблук – і стійкий високий (не 10 см, без фанатизму), і невеликий kitten heel. Носок – загострений. Халява таких чобіт має бути прямою, ну або перехід від п’яти до халяви повинен бути максимально мінімальним.

Халява чобіт труб може бути злегка призібраною. Сильну гармошку зараз не можна вважати гарячим трендом, але ви повинні розуміти, якщо ви дуже її любите, плюс у вас є хороші чоботи з гармошкою, ніхто вам не заважає їх носити.

Давайте поговоримо про ботфорти. Яка суперечлива інформація зустрічається нам. Одні за звичкою пишуть, що облягаючі ботфорти – це мало не восьмий смертний гріх. Інші – що знову можна носити вузькі ботфорти по нозі. Хто правий?

Останні роки були актуальними тільки вільні і досить широкі ботфорти, проте не так давно приталена халява перестала бути антитрендом. Але тут ремарочка – тренд саме на облягаючі високі чоботи на грубій підошві. Що стосується менш вузьких ботфортів – тут підошва не обов’язково повинна бути грубою.

А що робити з козаками? Вийшли вони з моди? Ні. Чоботи-козаки вже давно стали базовим взуттям. Ніщо не заважає вам носити його в 2021 році і бути стильною.

Черевики на весну 2021

Ботильйони люблять багато дівчат і жінок. Але, будь ласка, нехай це будуть сучасні ботильйони, тому що застарілих у продажу дуже багато. Чому? Тому що магазину потрібно реалізувати товар, його мета прибуток, а не наш стиль.

Розглянемо кілька ознак сучасних і модних ботильйонів. Почнемо з найважливішого, з носка. Він або гострий (це вже база, яка була і буде актуальною не один рік), або квадратний або трапецієподібний (більш симпатичний квадрат).

Дизайнери прямують від грубого квадрата з ефектом ласт до більш витонченого прямокутника. Каблук kitten heel (невеликий каблучок в стилі 50-х), квадратний, тонкий прямокутний, фігурний. Якщо говорити про тренди, не можна не відзначити ботильйони на грубій тракторной підошві.

Челсі це і незмінна класика, і гарячий тренд. З класикою все зрозуміло, а які челсі можна назвати трендом? Масивна, тракторна підошва. Іноді навіть кольорова, або контрастна. Більш висока довжина, ніж у класики. Прогумовані моделі.

Грубі черевики вже багатьом набридли, настільки часто вони з’являлися у нас перед очима останні роки. Але не переживайте, вони вже встигли стати базою. Високі черевики також будуть актуальними і в 2021, носіть їх в своє задоволення.

Читайте також: Тренди весни 2021: кращі моделі шкіряних курток, які носять відомі модниці


Не пропустіть