Роузі Гантінгтон-Вайтлі взяла участь у відвертій фотосесії для відомого глянцю

33-річна Роузі Гантінгтон-Вайтлі стала новою героїнею журналу Elle – модель взяла участь у фотосесії, в якій позувала оголеною, і дала виданню інтерв’ю.

Зірка розповіла про життя зі своїм 53-річним коханим Джейсоном Стетхемом і зізналася, що в їхніх стосунках не завжди все гладко.

Я не можу сказати, що все завжди ідеально. Це не так. Але ми робимо зусилля, мотивуємо один одного, коли нам потрібно розібратися в наших проблемах, – зізналася вона.

Три з половиною роки тому модель і актор стали батьками – у пари народився син Джек. Роузі розповіла, що після пологів її тіло змінилося, але вона це повністю прийняла.

Мені 33 роки, і я починаю бачити зморшки. Так, можливо, багато речей вже не сидять на мені так, як сиділи до народження дитини, але я нормально до цього ставлюся. Зрозуміло, я знаю себе, і чим старшою я стаю, тим більше розумію, що ідея, що я повинна виглядати якимось певним чином, здається мені все більш неправильною,- сказала модель.

У минулому році Роузі і Джейсон повернулися до Великобританії з США, де вони жили останнім часом. Модель каже, що завжди хотіла виростити дітей на своїй батьківщині і дати їм місцеву освіту.

Її день починається досить рано, незважаючи на те, що вона любить поспати.

Якщо мені пощастить, Джейсон принесе мені матчу латте в ліжко, – каже вона.

Потім вона снідає з сином і відводить його в дитячий сад. А потім вирушає на пробіжку в парк, де бігає, слухаючи мотиваційні подкасти.

У свої 33 років Роузі доволі успішна жінка. Крім модельної кар’єри і великого числа рекламних контрактів, у неї є й інші проекти. Понад дев’ять років вона співпрацює з брендом Marks & Spencer, причому не тільки як його обличчя, але й як дизайнер. За час спільної роботи з маркою було продано більше 17 мільйонів екземплярів спідньої білизни і спортивного одягу з її лінійки. А цієї весни з’явиться її перша колекція взуття, створена для італійського взуттєвого бренду Gia Couture. Є у неї і своя марка косметики Rose Inc, яку вона запустила в 2018 році.

Вона зазначила, що завжди хотіла бути більше, ніж просто моделлю. І це їй вдалося.

Я пам’ятаю, як давала інтерв’ю, і мене запитали, чи є я контрол-фріком. І я була вражена, тому що подумала, що я взагалі ніколи не буду вважати себе помішаною на контролі. Взагалі-то мені подобається, коли люди навколо мене роблять щось своє, але мені не подобається керувати людьми на мікрорівні. У глибині душі я вірю, що ви самі керуєте своєю долею, своїм настроєм, своїм успіхом, – додала вона.

Читайте також: Вагітна Емілі Ратажковскі влаштувала відверту фотосесію в ванній


Не пропустіть