Трендове осіннє взуття, яке точно має бути у вашому гардеробі

Осінь не за горами, а більшість жінок ще й досі не знають, які моделі взуття вибрати на майбутній сезон. Ось вам останні тренди осіннього взуття, якими повинна обзавестися кожна.

Класичні лофери

Поки на вулиці не похолодало, ми пропонуємо вам придивитися до дуже лаконічного і зручного взуття, тобто до Лоферів. Вони можуть похизуватися тим, що підійдуть жінкам будь-якого віку, будь то школярка або літня дама. Лофери універсальні, вони підходять як до строгих, офісних образів, так і до більш розслабленого, повсякденного вбрання.

Грубі черевики

Грубі масивні черевики – це основа основ. Взуття, яке розбавить навіть найнудніший образ. Такі черевики дуже практичні, а найголовніше – теплі і зручні.

Короткі чобітки з цікавим каблуком

Ці чоботи – найостанніший тренд. Вони є акцентним взуттям, так що їх дуже акуратно потрібно поєднувати її з іншими предметами гардеробу.

Довгі чоботи

Чоботи, як у наїзників, зараз дуже актуальні. Вони виглядають цікаво і стильно, сподобаються справжній модниці. Носити їх рекомендують з жіночними речами.

Ковбойські чоботи

Такі ковбойські чобітки додають якоїсь перчинки в образ. Начебто наряд базовий, повсякденний, але завдяки такій супер стильній моделі, виглядає цікаво і навіть грайливо.

Читайте також: Осінньо-зимові тренди 2021, які скоро будуть дуже популярними


Не пропустіть