Надя Дорофєєва похизувалась підтягнутим пресом в жовтому бікіні

Не так давно відома артистка Надя Дорофєєва повідомила, що відправилась з коханим чоловіком в теплі краї. Там зірка українського шоу-бізнесу чудово проводить відпустку й насолоджується райським відпочинком.

Співачка кожного дня публікує нові фото та спілкується зі своїми фоловерами. Нещодавно вона поділилась новою світлиною, на якій продемонструвала підтягнутий прес в жовтому бікіні.

Фото артистка запостила в Instagram-stories. На цей раз Надя Дорофєєва показала, як розпочинається її ранок в Туреччині. Знаменитість постала перед камерою на шезлонгу.

Зірка українського шоу-бізнесу мило потягується, демонструючи підтягнуті форми свого тіла. Кумири відразу звернули увагу на її ідеальний прес.

Під фото Надя Дорофєєва повідомила, що її ранок розпочався на свіжому повітрі. Артистка вже встигла поніжитись під спекотним сонцем та насолодитись красивою природою.

Зірка позує у відвертому купальнику жовтого кольору, який ідеально підкреслює її спокусливий бюст. Також Надя Дорофєєва постала перед камерою без краплі макіяжу.

Шанувальники відразу засипали жінку великою кількістю приємних слів. Вони оцінили ідеальну фігуру Дорофєєвої та побажали їй чудово провести час в теплих краях.

Читайте також: На яхті та в рожевому купальнику Леся Нікітюк похизувалась спокусливим тілом


Не пропустіть