Тренд весни: 20 ідей для зачісок з невидимками і шпильками

Хочеш зробити незвичайну і красиву укладку, а до радикальних змін ще не готова? Діставай шпильки і невидимки, якщо вони у тебе вціліли за той час, поки були не в тренді. Або вибирай нові, а натхнення для зачіски з будь-якою довжиною волосся черпай тут.

Невидимки на довгому і середньому волоссі

Основний прийом, який можна використовувати, якщо твоє волосся середньої довжини або нижче, – зафіксувати пасма шпильками ззаду, прибравши їх таким чином від обличчя. Або заколоти збоку, асиметрично або ж по обидва боки обличчя. Це зробить твій образ святковим, але не нарочито ошатним. Роби ставку на лаконічність зачіски – незвично розташовані невидимки все одно будуть приковувати погляди.

Шпильки для короткої зачіски

Чим коротше волосся, тим … більше шпильок можна і потрібно використовувати! Дай волю уяві і закріпи незвичайні варіанти з твоєї колекції на потилиці або збоку. Хочеш переконатися, що вони протримаються ідеально, почни з одної прикраси – це теж виглядає ефектно.

Хвости, пучки і косички – варіанти з невидимками

Тобі знадобиться багато невидимок, хоча вони не відіграють великої ролі в фіксації хвостика, косички або пучка. З іншого боку, шпильки повинні виглядати органічно і не відтягувати пасма. Ось чому найзручніше почати з гладкої укладки – тобі допоможуть фіксуючі засоби. Ще один лайфхак, який особливо оцінять власниці неслухняного, пухнастого волосся: сміливо використовуй невидимки на потилиці, щоб зайві пасма не вибивалися при створенні високого пучка.


Не пропустіть