Топ стильних стрижок і фарбувань на осінь 2020

Боротися з осінньою меланхолією можна по-різному. Хтось вважає за краще оновити гардероб, дехто їде в подорож, а інші наважуються на зміну іміджу. В останньому випадку перше, що спадає на думку, – стрижка і фарбування волосся. Так чому б не приміряти на себе незвичний образ, з яким в життя гарантовано прийдуть зміни? А щоб бути в тренді, рекомендуємо прислухатися до порад топового стиліста Дмитра Магіна.

1. Довге волосся

Форма: власницям довгих локонів підійде легке градуювання плюс подовжений чубчик-шторка, що розпадається на дві частини по боках від чола. Це простий спосіб зробити довге волосся модним, оформленим, стильним і доглянутим.

Колір: подібна стрижка поєднується з будь-яким фарбуванням, як однотонним, так і складним, наприклад шатуш, балаяж або омбре. А зробити волосся більш «живим» і рухливим допоможе мультитональне фарбування La French, з ледь помітними переливами і чергуванням теплих і холодних відтінків.

2. Волосся середньої довжини

Форма: якщо ви втомилися від довгого волосся і вирішили не просто підрівняти кінчики, а зробити стрижку, зверніть увагу на ультрамодне в цьому сезоні каре – чітке, пряме, без градуювань, довжиною до підборіддя або трохи нижче (його ще називають японським каре).

Колір: особливо добре каре виглядає на однотонному фарбуванні, але якщо у вас шатуш, балаяж, омбре, це не протипоказання до стрижки. Найсміливіші можуть спробувати кольоровий шатуш – блідо-рожеві, світло-бузкові пасма на освітленому волоссі, які так полюбилися інфлюенсерам у всьому світі.

3. Коротке волосся

Форма: тим, хто налаштований рішуче, варто звернути увагу на стрижку піксі – в цьому сезоні в моді ультракоротка довжина, практично під хлопчика.

Колір: така стрижка найкраще виглядає на знебарвленому волоссі, як у Зої Кравіц. Його можна відтінити світло-рожевим, блідо-бузковим або відтінком Тіффані – але не занадто яскравим, а ніби на дві третини «вимитим».

Асиметрична стрижка Піксі

піксі 2

Пропонуємо вам добірку модних стрижко на осінь для вашого натхнення.

Читайте також: Модні стрижки 2021, які здатні зробити рідке волосся густим і красивим


Не пропустіть