Топ-7 немодних пуховиків 2020 року, які варто викинути з шафи

Скоро на нас усіх чекає похолодання, після осені прийде зима, і плюсову температуру змінить мінус. Найкращий варіант на холодний період – це пуховик. Тепло, зручно і не дорого.

У цій статті пропонуємо вам дізнатися, який одяг втратив свою актуальність у цьому сезоні.

Топ-6 немодних пуховиків 2020 року.

Метелик

Пуховик метелик мода минулого, орієнтовно 2005-2007 рік. Сьогодні в такому пуховику жінку готові засміяти. Комбінувати такий пухових теж доволі складно, адже доречно він виглядає тільки з короткими сукнями або спідницями.

Ремінець у вигляді резинки

Багато жінок мають у своєму гардеробі такий пуховик, приталений і на талії красується ремінь-гумка з великими каменями.  Прийшов час викинути його у смітник, адже сьогодні це антитренд.

Пуховик-ковдра

Пухнасте та об’ємне, але таке “зношене” вбрання. Всім набридли тренди минулих сезонів, хочеться різноманітності та індивідуальності.

Короткі пуховики

Ні риба ні м’ясо. До повноцінного пуховика далеко, навіть сідниці не прикриває. На куртку теж не схоже. Антитренд, що ще сказати.

Багато хутра

Найбільше дратує яскраве і об’ємне хутро на капюшоні. Про немодну тенденцію хутра на рукавах і комірі ви вже чули.

Рукав 3/4

Рукав 3/4 і довгі рукавички – даний образ втратив свою актуальність. Зараз в тренді комфорт і тепло. З цієї ж причини модниці вибирають завищену талію на джинсах.

Читайте також: 5 антитрендів осені, які зіпсують ваш образ


Не пропустіть