5 антитрендів осені, які зіпсують ваш образ

Осінь, щоб там не говорили, час для кардинального оновлення гардеробу.

Але перш ніж оновлювати, потрібно позбутися старого і непотрібного. Пропонуємо вашій увазі 5 антитрендів, які зіпсують навіть найбільш продуманий гардероб і найкрасивішу дівчину.

1. Обтягуючий светр

Велика в’язка + приталений крій = 10 кг додаткової ваги, візуально. Тому не варто таким “грішити”. Навіть струнка, спортивна дівчина візуально додасть своїй фігуру декілька зайвих сантиметрів, не кажучи вже про середньостатистичну жінку.

2. Низькоякісні прикраси

Неякісна біжутерія множить образ на нуль. Зауважте, не дешева, а саме низькоякісна. Ще одні вбивці стилю це паєтки, стрази, намистинки та інше, нашиті на одяг. У 90% випадків це спрощує і здешевлює образ.

3. Діряві джинси і колготки

Зовсім скоро вони з’являться на вулицях – діряві джинси з кольоровими колготками. Виглядає це як босоніжки з панчохами. Як ми пам’ятаємо, перше правило стилю це доречність. Вам холодно? Тоді про які рвані джинси може йти мова? Холодно, але ви вирішили утеплити їх колготками? Ще дивніше.

4. Мереживо і сітка

Бачили такі “кокетливі” вставочки на светрах/пуловерах/світшотах? Начебто і романтично, але по факту виглядає так само недоречно, як теплий светр влітку.

5. Дуті і хутряні жилетки

Такі жилетки повністю спотворюють пропорції тіла. Тулуб нагадує бочку, доповнену тонкими ручками – гілочками. Тепла від них теж особливо немає, так що гардероб не постраждає, якщо їх вилучити.

Читайте також: Антитренди осені-зими 2020-2021: що взяти на заміну


Не пропустіть