Топ-5 антитрендів верхнього осіннього одягу 2020

Восени і взимку верхній одяг – це буквально те, що в першу чергу кидається в очі всім, хто з вами взаємодіє, тому особливу увагу потрібно приділити саме цьому пункту в вашому гардеробі. У тому випадку, якщо у вас є якісь неактуальні моделі,  від них потрібно позбутися і замінити на більш сучасні.

Шкіряні куртки

Багатьом чомусь здається, що шкіряна куртка – це те, що робить ваш образ більш дорогим і презентабельним. Більш того, сформувався якийсь міф, що це найбільш необхідна позиція в осінньому гардеробі.

Насправді це зовсім не так. З урахуванням того, що шкіряні куртки досить короткі,  виглядають вони куцо. Куций – це саме те негативне визначення, яким ви можете охарактеризувати свій верхній одяг. Якщо хоча б до однієї позиції підходить слово “куций”, значить від неї точно слід відмовитися.

Якщо ми говоримо про актуальні моделі шкіряних курток, то це два варіанти:

  • класична куртка-косуха, але не якась видозмінена, у якій буде неправильний комір або укорочений рукав або вона сама буде занадто коротка;
  • куртка-жакет, яка більше схожа на піджак, але виконана зі шкіри.

Решта варіантів шкіряних курток відпадають.

Короткі жилети

Винятковий випадок, коли їх можна носити – це якщо ви їх носите під пальто, в якості першого шару. Краще буде, якщо колір вашого жилета і пальто повністю збігаються, тобто вони не повинні контрастувати, тоді це виглядає досить дорого і ефектно.

У випадку, якщо ви носите жилети як самостійний предмет гардеробу, то в цьому році він повинен бути більш об’ємним, а шви повинні бути ширшими, тоді його можна назвати трендовим.

Що стосується хутряних жилетів, то вони є стовідсотковим антитрендом, використовувати його в своєму гардеробі не варто.

Короткий необ’ємний тренч

Якщо ви купуєте для себе тренч – стежте за тим, щоб у нього вистачало довжини і об’єму, тобто це два пункти, які повинні обов’язково сходитися в одній речі. При цьому колір може бути будь-яким, краще, звичайно виглядають моделі в базових кольорах, але головне – він повинен бути нижче коліна, а рукава повинні бути достатньо широкими, щоб можна було носити його з об’ємним нижнім шаром.

Пальто до коліна або трохи вище коліна

Особливо яскравим антиприкладом є пальто, виконані в таких кольорах як синій, бірюзовий, рожевий, червоний. “Добити” таку річ можна додавши до неї якийсь декор у вигляді квіточок, блискавки або будь-яких інших деталей. Якщо у вас залишилося таке пальто з торішніх часів, ви можете від нього позбавутися і замінити його на сучасну модель.

А сучасна модель – це однобортне або двобортне пальто нижче коліна або пальто-халат і відмінна його особливість в тому, що воно виконано в класичному кольорі і у нього немає ніякого декору. Саме таке пальто буде добре поєднуватися з сучасними речами, а всі вони досить об’ємні.

Короткий пуховик з вузькими горизонтальними або діагональними швами

Тут також винятком є пуховик, який ви носите під пальто в якості першого шару. Якщо ж ми говоримо про такі пуховики як про верхній одяг, то це повинен бути або об’ємний пуховик з широкою горизонтальною прошивкою, або пуховик в стилі парки, або це взагалі буде куртка-сорочка. Головне – щоб ваш пуховик не закінчувався на стику з вашим низом: джинсами, спідницями і брюками, така модель куртки точно не прикрасить ваш гардероб і вас не зробить сучасною.

Читайте також: Антитренди осені: 6 речей, які вийшли з моди, і чим їх замінити


Не пропустіть