Тоня Матвієнко розповіла, якою була реакція мами на її вагітність у 16 років

Тоня Матвієнко, донька народної артистки України Ніни Матвієнко, вирішила згадати минуле. Жінка ніколи не приховувала того, що свою першу доньку народила, коли їй було 17 років. Проте, як виявилось, вона дуже соромилась розповісти про вагітність своїй мамі.

У своєму інтерв’ю для програми “ЖВЛ” Тоня розповіла, що будучи підлітком, вона страшенно закохалась у старшого хлопця. Йому тоді було 23 роки. Наслідком цих почуттів стала вагітність, яку жінка приховувала цілих два місяці. Тоня зізналася, що дуже боялася реакції зіркової мами, тому спочатку розповіла усе своїй двоюрідній сестрі. Дівчата довго не могли наважитись поговорити з Ніною Митрофанівною, та все ж знайшли відповідні слова та зробили це разом.

Як виявилось, Тоня даремно переживала, адже мама сприйняла таку новину дуже позитивно. Вона закричала: “Ура! Як гарно!”, та дуже зраділа, що стане бабусею. Більше того, народна артистка ніколи не звинувачувала та не критикувала доньку за цей вчинок.

Так, Тоня була змушена була тимчасово забути про свою мрію стати співачкою. Жінка вийшла заміж, народила доньку і прожила у шлюбі цілих 10 років, аж до того часу, поки не зрозуміла, що більше не кохає свого чоловіка. Тут Ніна Митрофанівна теж повністю підтримала її у такому важкому рішенні. Більше того, мама дозволила Тоні знову повернутися до батьківсього дому, після чого вона пообіцяла більше ніколи його не покидати.

І новий роман, з одруженим на той час Арсеном Мірзояном, Ніна Митрофанівна сприйняла доволі спокійно. Тоня розповіла, що мама просто просила її добре все обміркувати, та наголошувала на тому, що це її життя, і тільки вона повинна вирішувати, що їй з ним робити. Тоня зізнається, що попри таку підтримку та розуміння з боку найріднішої людини, їй дуже важко висловлювати свою любов але вона намагається це робити.

Читайте також: Слава Камінська показала, як провела вихідний з дітьми та ексчоловіком


Не пропустіть