Дзідзьо зізнався, чи знайшов нове кохання після розлучення

Український співак Дзідзьо, який користується шаленою популярністю сереж українців, вирішив відверто поговорити про особисте. Цього року Михайло Хома розірвав стосунки зі своєю дружиною Ярославою і, хоч після розлучення пройшло не так багато часу, як шанувальників артиста, так і журналістів цікавить питання, чи знайшов чоловік нове кохання.

Співак зізнався, що одразу після розриву стосунків, він з головою занурився в роботу, свідченням чого стала недавня прем’єра його нового фільму “Де гроші?”. Дзідзьо зазначив, що у нього зовсім немає часу на особисте життя, тому його серце наразі вільне. Більше того, він наголосив, що зараз воно цілком і повністю заняте роботою. Михайло пояснив, що через напружений графік, просто не помічає представниць прекрасної статі, а про романтику взагалі мова не йде.

Однак, співак вирішив поміркувати над тим, яку б жінку хотів би бачити біля себе. На його думку, його майбутня обраниця повинна бути в першу чергу милою, як серцю так і розуму. Крім цього, Михайло зазначив, що йому важливо більше проводити часу разом, бути в спокої та гармонії.

Читайте також: Анастасія Приходько показала рідкісні кадри з коханим чоловіком


Не пропустіть