Том Голланд розповів, що хоче створити сім’ю та мріє про дітей

Цієї п’ятниці на всіх поціновувачів всесвіту Marvel чекає прем’єра чергового «супергеройського» бойовика. На широкий екран виходить фільм «Людина-павук: Нема шляху додому» з Томом Голландом у головній ролі.

Це вже третій (і, можливо, останній) фільм про Людину-павука, в якому знявся актор. Голланд виконує роль Пітера Паркера і його альтер-его, що плете павутиння, з 2015 року. За словами зірки, йому дуже подобалося зображати супергероя, але настав час передавати факел.

«Я дуже вдячний Marvel та Sony за те, що вони дали ще один шанс нашим персонажам. Це було неймовірно. Мені сумно розлучатися з Людиною-павуком, але відчуваю, що нам треба прощатися», – розповів Голланд.

Тим часом, кар’єра 25-річного актора стрімко розвивається. На початку лютого 2022 виходить пригодницький бойовик за участю Тома Голланда «Анчартед: На картах не значиться». А незабаром на нього чекають зйомки у біографічному фільмі Фреда Астера.

Однак, Голланд почав замислюватися і про особисте життя, особливо після того, як у нього з’явилася кохана – партнерка актора з фільмів про Людину-павука, 25-річна актриса Зендея.

«Останні шість років я займався лише своєю кар’єрою. Тепер хочу зробити перерву та зосередитись на створенні сім’ї», – зізнається Том.

За словами знаменитості, він з нетерпінням чекає на той день, коли стане батьком. Він дуже любить дітей і не раз у своїх інтерв’ю говорив про це.

“Я люблю дітей. Не можу дочекатися, коли стану батьком – чекаю на це з нетерпінням. Якщо я на весіллі чи вечірці, я завжди «тусуюсь» за дитячим столом. Мій батько був для мене чудовим прикладом. Я думаю, що в цьому я схожий на нього. Я неодмінно став би учителем початкових класів, якби не акторська кар’єра», – поділився актор.

Читайте також: Наречений відомої співачки Анни Трінчер збільшив губи й показав, як вони виглядають


Не пропустіть