Тіну Кароль запідозрили у вагітності

Популярна українська артистка Тіна Кароль завоювала серце не одного кумира. Вона стала прикладом для багатьох жінок. Попри гірку втрату чоловіка виконавиця змогла знайти в собі сили, щоб пережити найбільше горе.

Зараз Тіна Кароль виховує чудового сина та насолоджується життям. Зірка українського шоу-бізнесу впевнена, що зустріне чоловіка, з яким побудує щасливу сім’ю.

В одному із своїх інтерв’ю Тіна Кароль зізналась, що мріє про донечку. За словами жінки, сім’я відіграє для неї дуже важливу роль. Не так давно велика кількість кумирів запідозрила виконавицю у вагітності.

Річ в тому, що на виступ до Дня Незалежності України Тіна Кароль з’явилась в ефектному вбранні. На сукню жінка одягнула блискучий топ, який прикрив ввесь її живіт.

На думку кумирів, саме таким вбранням жінка приховує своє цікаве положення. Вони впевнені, що Тіна Кароль не хоче розголошувати новину про вагітність, тому ретельно приховує свій животик.

У коментарях шанувальники поцікавились в жінки, чи стане вона мамою вдруге. Проте, Тіна Кароль ніяк не коментує чутки про можливу вагітність. Вона приховує особисте життя та дуже рідко ділиться відвертими подробицями.

Читайте також: Після вечері у столичному ресторані Влад Яма опинився в лікарні


Не пропустіть