Тіна Кароль відправилась до сина в Лондон й опублікувала з ним спільні фото

Українська артистка Тіна Кароль виховує 12-річного сина Веніаміна. Однак, жінка дуже рідко з ним бачиться. Хлопчик навчається за кордоном, тому не має можливості часто приїжджати додому. Не так давно зіркова мама вирішила зробити для сина справжній сюрприз.

Вона дуже сумує за Веніаміном, тому, довго не думаючи, артистка зібрала речі й полетіла в Лондон. В Instagram-stories Тіна Кароль запостила світлини з сином. На них знаменитість позує й мило усміхається, обіймаючи 12-річного Веніаміна.

На фото Тіна Кароль та її син зображені на Таверському мості. Велика кількість шанувальників була приємно вражена, коли побачила нові світлини співачки.

За їхніми словами, син Тіни Кароль неабияк виріс. Зовсім скоро він буде вищим за свою маму. Також фоловери засипали артистку компліментами й назвали чудовою мамою. Тіна Кароль зізналась, що приїхала до сина в гості. Однак, як довго вона перебуватиме в Лондоні, жінка не розсекретила.

Артистка чудово проводить час з сином, гуляючи красивими вуличками. Зірка повідомила, що давно хотіла приїхати до Веніаміна в гості. Проте, через шалений робочий графік не мала можливості зробити синові сюрприз.

Читайте також: Ірина Білик розповіла, де навчатиметься її молодший син Табріз


Не пропустіть