Ірина Білик розповіла, де навчатиметься її молодший син Табріз

Відома українська співачка Ірина Білик є мамою двох чудових синів. Молодший син артистки часто з’являється з жінкою на публіці. У грудні хлопчику виповниться шість років. Не так давно зіркова мама розповіла, в якій школі він здобуватиме освіту. Подробицями Ірина Білик поділилась у програмі “Світське життя”.

Під час інтерв’ю жінка розповіла, що наразі Табріз відвідує підготовчий клас. Однак, на наступний рік він навчатиметься у школі Монтессорі. Ірина Білик зізналась, що довго вагалась, куди саме віддати сина.

Через деякий час жінка зрозуміла, що найкращим варіантом буде школа Монтессорі. За словами зірки українського шоу-бізнесу, в такому закладі освіти навчають дітей життя. Їм показують, як правильно мити посуд, прати одяг та багато чого іншого.

Артистка впевнена, що методика такого навчання є корисною та ефективною. Також Ірина Білик заявила, що в закладі освіти дітям повинні дати те, що знадобиться їм в дорослому житті. Навчатись в такій школі не дуже легко, однак, артистка віддасть сина лише до Монтессорі.

Шанувальники назвали співачку чудовою мамою та похвалили її за методи виховання молодшого сина. Вони впевнені, що хлопчик виросте мудрим та справедливим.

Читайте також: Старша донька Олі Полякової потрапила до лікарні


Не пропустіть