Старша донька Олі Полякової потрапила до лікарні

Не так давно 16-річна донька Олі Полякової неабияк збентежила своїх фоловерів. Дівчина запостила фото, на яких знаходиться в лікарні. Марія Полякова позує на лікарняному ліжку та демонструє свій зовнішній вигляд.

Також на світлинах можна розгледіти різні медичні трубки, які приєднані до тіла дівчини. Чому саме Марія Полякова потрапила до лікарні, вона не розсекречує.

Однак, дівчина повідомила, що з нею все гаразд. Донька Олі Полякової почуває себе добре й чекає, коли її випишуть з лікарні. Вона, навіть, знімає ролики, які публікує в соцмережі. Перед камерою Марія постала у майці чорного кольору та з розпущеним волоссям.

Вона старається сильно не засмучуватись й перебувати в хорошому настрої. За словами фоловерів, така неочікувана звістка їх неабияк збентежила. Шанувальники поцікавились, що саме сталось з дівчиною. Проте, донька Полякової ніяк не коментує своє перебування в лікарні.

Фоловери побажали дівчині швидкого одужання й міцного здоров’я. За їхніми словами, Марія дуже часто потрапляє в якісь неприємні ситуації. Однак, фани впевнені, що з нею все буде гаразд.

Читайте також: Іванна Онуфрійчук вперше розповіла про свої невдалі стосунки


Не пропустіть