Іванна Онуфрійчук вперше розповіла про свої невдалі стосунки

Відома українська телеведуча та акторка Іванна Онуфрійчук все частіше ділиться відвертими подробицями свого життя. На цей раз жінка вирішила розповісти про невдалі стосунки.

У програмі “Зірковий шлях” ведуча “Танців з зірками” повідомила, що до зустрічі з коханим чоловіком двічі мала серйозні стосунки.

За словами жінки, перше кохання вона згадує лише з сумом, адже її обранець виявився зрадником. Коли телеведуча застала свого бойфренда в ліжку з іншою дівчиною, то ледь не знепритомніла.

Вона не хотіла вірити, що коханий їй зрадив. Іванна Онуфрійчук, навіть, схудла на п’ять кілограм. Після розриву стосунків вона довгий час перебувала в депресивному стані.

Другі стосунки жінка побудувала з бізнесменом, який проживав за кордоном. Проте, через деякий час пара розійшлась. Причиною цього стало бажання чоловіка створити сім’ю на відстані.

Обранець Іванни Онуфрійчук, навіть, подарував їй розкішну квартиру в центрі Києва та авто. Однак, коштовні подарунки не змогли врятувати їхній роман.

За словами Іванни Онуфрійчук, з новим обранцем вона зустрічалась три роки. Наразі телеведуча одружена. Вона неймовірно щаслива, що в її житті з’явився Алмаз. З чоловіком зірка побудувала чудову сім’ю. А ще вона мріє народити йому дітей.

Читайте також: Антоніна Матвієнко показала, якою її мама була 50 років тому


Не пропустіть