Тіна Кароль показала, як веселилась у сніжних заметах біля свого заміського маєтку

Відома українська співачка Тіна Кароль мешкає у заміському будинку під Києвом. Жінка часто ділиться новими світлинами, хизуючись розкішним маєтком. Нещодавно зірка українського шоу-бізнесу чудово провела час. Тіна Кароль повеселилась у сніжних заметах. Вона опублікувала короткий ролик, продемонструвавши фрагмент свого нового хіта “Не святі”.

Співачка позувала на тлі будинку. Вона почала співати й танцювати, спускаючись сходами. Потім Тіна Кароль зняла з себе сонцезахисні окуляри та кинула їх на землю. А далі взялася ліпити й кидати сніжки. Перед камерою зірка українського шоу-бізнесу постала в дуже стильному образі. Вона одягнула шкіряні штани та коротку куртку. Свій образ Тіна Кароль доповнила теплим головним убором.

Співачка поніжилась в заметах та навіть зробила сніжного ангела. Фоловери відразу оцінили нову роботу Тіни Кароль. Вони похвалили знаменитість за таку креативну ідею та додали, що співачка дуже талановита. Підписники щиро пораділи за Тіну Кароль. За їхніми словами, співачка чудово провела час.

Також фоловери попросили зірку українського шоу-бізнесу частіше ділитись подібними роликами. Підписники обожнюють переглядати фото та відео Тіни Кароль, які зроблені на території її заміського будинку.

Читайте також: Олександр Волошин зізнався, чи офіційно розлучився з Анною Трінчер


Не пропустіть