Тіна Кароль показала, що носить у своїй сумці, вартість якої 62 тисячі гривень

Знаменита українська співачка Тіна Кароль є прикладом для багатьох жінок. Вона надзвичайно сильна та мудра. Артистка вже багато років живе сценою та тішить глядачів своїм красивим голосом. Також Тіна Кароль часто бере участь в інтерв’ю, відповідаючи на найпровокативніші запитання.

Не так давно зірка показала, що завжди носить у своїй сумці, вартість якої 62 тисячі гривень. Співачка вкотре завітала на зйомки відомого глянцю Vogue. За словами Тіни Кароль, у брендовій сумці від Balmain вона ніколи не носить блокнотів.

Раніше в артистки була звичка все записувати на папірцях. Однак, наразі в сумці жінки завжди є два телефони. Знаменитість постійно все оформлює в нотатках та навчилась створювати таблиці.

Також Тіна Кароль постійно носить в сумочці косметичку. Артистка багато часу проводить в дорозі, тому робить макіяж самостійно. В її сумочці завжди є помада яскраво-червоного кольору, сухі парфуми, бальзам для губ, світловідбиваючий крем та багато іншого.

А ще Тіна Кароль часто кладе в сумочку запасні сережки. За словами артистки, особисті речі завжди потрібно носити з собою. Також зірка розсекретила, що часто кладе в сумку листівки чи іграшки, які отримала від сина Веніаміна.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Vogue UA (@vogue_ukraine)

Читайте також: Фагот вперше відверто розповів, чому у нього з Ольгою Навроцькою немає дітей


Не пропустіть