TAYANNA натякнула на труднощі у стосунках зі своїм бойфрендом

Декілька місяців тому відома співачка TAYANNA розповіла про нового бойфренда. За словами зірки, вона перебуває у стосунках з обранцем, якого звати Олександр. Його обличчя артистка ретельно приховує.

TAYANNA почуває себе неймовірно закоханою. Проте, зовсім нещодавно жінка натякнула на труднощі у стосунках з бойфрендом. Подробицями вона поділилась у програмі “Життя відомих людей”.

За словами зірки українського шоу-бізнесу, в пари не такі ідеальні стосунки, як їй хотілось би. Для TAYANNA дуже важливо перебувати зі своїм коханим у гармонії. Однак, поки що цього в них немає. Жінка чудово розуміє, що труднощі у стосунках це абсолютно нормально. Проте, TAYANNA не впевнена до кінця у своєму обранцеві.

Також артистка поділилась, що сім’я завжди для неї буде на першому місці. Вона мріє вийти заміж за кохану людину та побудувати з нею щасливу сім’ю.

Також TAYANNA розсекретила, що в її пріоритетах ніколи не стояла кар’єра. За словами жінки, вона може закінчитись в будь-який момент. А коханий чоловік та діти завжди будуть поруч.

Читайте також: Дружина Володимира Остапчука показала, яку вечірку влаштувала в день його народження


Не пропустіть