Тарас Цимбалюк здивував зізнанням стосовно хореографічного досвіду

На жаль, одна з найвражаючих пар нового сезону ток-шоу “Танці з зірками” Тарас Цимбалюк й Яна Заєць, покинули проєкт під час шостого ефіру.

Під час інтерв’ю для видання “Караван історій”, кіноактор розповів про свою любов до спорту й пояснив, чому йому було важко звикнути до танців.

Варто зауважити, що пара неодноразово чулв жорстку критику від судів, втім завжди мала шалену підтримку від глядачів. Тарас не приховує, що танці давалися йому дуже важко. Втім, чоловік переконаний у тому, що пасодобль, який вони з Яною виконали під час останнього ефіру – їх найкращий танець.

Неочікуваним виявилося й те, що Тарас вже мав хореографічний досвід у 10-річному віці. За словами кіноактора, в початкових класах він обожнював займатися бальними танцями, однак усе це тривало до початку третього класу.

Як зазначив Цимбалюк, через захоплення спортом, його тіло стало менш пластичним, а під час запису промо чоловік хвилювався через те, що забуде певні рухи. На жаль, йому так і не вдалося побороти переживання.

“На першій репетиції мені було моторошно, некомфортно.”

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от ТАРАС ЦИМБАЛЮК (@taras.tsymbaliuk)

Читайте також: Тарас Цимбалюк розповів, коли вони з коханою планують одружитися


Не пропустіть