Тарас Цимбалюк відверто розповів про розлучення з першою дружиною

Знаменитий український актор Тарас Цимбалюк вирішив поділитись відвертими подробицями свого життя. Нещодавно чоловік розповів, чому розлучився з першою дружиною.

За словами актора, його першу кохану звали Ангеліна. Дівчина навчалась з майбутнім актором в одному університеті. Через деякий час пара почала зустрічатися.

Однак, Тарас Цимбалюк не може назвати ці стосунки справжнім коханням. За словами чоловіка, він навіть не пропонував Ангеліні одружуватись. Пара пробула у шлюбі лише два роки. Тарас Цимбалюк зрозумів, що дуже поквапився з одруженням.

Тоді актор ще не був готовий до сімейного життя. Саме це стало причиною їхнього розлучення. Чоловік запропонував своїй коханій деякий час пожити окремо одне від одного. Однак, стосунки в пари так і не налагодилися. Відвертими подробицями Тарас Цимбалюк поділився у програмі “Мій секрет”.

Про розлучення з першою дружиною зірка українського шоу-бізнесу зовсім не жалкує. Чоловік заявив, що зробив правильний вибір. Наразі 32-річний актор перебуває у щасливому шлюбі.

Нещодавно Тарас Цимбалюк одружився вдруге. За словами чоловіка, він дуже щасливий, що в його житті з’явилась жінка, яка подарувала справжнє щастя.

Читайте також: Зірка “Кріпосної” Ганна Сагайдачна вперше розповіла, що хотіла скоїти самогубство в юному віці


Не пропустіть