Ксенія Мішина відправилась у рідний Крим та показала будинок, в якому жила

Популярна українська акторка Ксенія Мішина вирішила пригадати своє дитинство, тому відправилась у рідний Крим. Також зірка показала будинок, в якому жила. В Instagram-stories зірка “Кріпосної” опублікувала кадри, продемонструвавши красивий вид з вікна.

Ксенія Мішина повідомила, що відразу за її будинком знаходиться школа, в якій акторка навчалась. Зірка українського шоу-бізнесу з усмішкою на обличчі пригадує своє дитинство в Криму.

За її словами, це були чудові роки. Також Ксенія Мішина повідомила, що наразі її мама живе в тій же квартирі. Акторка чудово проводить час в гостях у рідної людині. В Крим Ксенія Мішина відправилась з сином Платоном.

Також зірка “Кріпосної” відправилась з мамою та хлопчиком на ринок, на якому купила багато смаколиків. За словами Ксенії Мішиної, вона дуже часто приїжджає в гості до своєї мами.

А ще акторка заявила, що не завжди легко перетнути кордон окупованого Криму. Проте, для жінки в’їзд безперешкодний, адже там живуть її рідні.

Фоловери побажали Ксенії Мішиній чудово провести час в рідному Криму та задоволеною повернутись додому. А ще юзери назвали акторку чудовою мамою та донькою.

Читайте також: Руслана замилувала мережу рідкісним фото з мамою та приголомшила неабиякою схожістю з нею


Не пропустіть