Таблетки від гіпертонії не допомагають? Причина – інші хвороби

Майже половина населення планети страждає від гіпертонії. Гіпертонія, як правило, це порушення тонусу судин. Вона діагностується і лікується за затвердженою програмою. На жаль, не завжди ліки приносять полегшення. Може виявитися, що гіпертонія – симптом зовсім інших недуг.

Шийний остеохондроз призводить до аномально високого тонусу м’язів шиї. М’язи перетискають судини, що ведуть у мозок, що компенсується підвищенням тиску. Під час нічного відпочинку м’язи розслабляються, і тиск нормалізується. Для вирішення проблеми відновіть нормальну роботу хребта.

Захворювання нирок, що призводить до утрудненого сечовипускання, виражається в появі набряків. Поганий обмін рідини в організмі впливає на склад крові, що відбивається підвищенням тиску. Для зниження тиску потрібно лікувати нирки.

Гормональні збої теж є причиною зміни складу крові, що проявляється в підвищенні тиску. У цьому можуть бути винні наднирники, щитовидна залоза та інші залози внутрішньої секреції. Для з’ясування причини і способів лікування зверніться до фахівців.

Неправильне харчування і побічна дія прийому ліків теж можуть стати причиною підвищеного тиску. Кисле, солодке, солоне, копчене, тонізуюче, протизапальні ліки і засоби для зниження апетиту зможуть показати 195/115 на вашому тонометрі. Не впадайте в крайнощі, бережіть себе!

Джерело 7mednews
Не пропустіть