Син Вілла Сміта розповів про серйозні проблеми зі здоров’ям

Днями Джейден Сміт взяв участь у сімейному ток-шоу Red Table Talk, яке ведуть його бабуся, мати та сестра. Молодий артист відверто обговорив свої проблеми з вагою, а також розповів, що допомогло йому повернутися у форму. Джейден зізнався, що почав стрімко худнути через відсутність апетиту. “Мій кишечник був не в порядку – я просто не хотів їсти, навіть коли це було необхідно”, – пояснив він. Зрештою, молодшому Сміту довелося звернутися за допомогою до професіоналів.

«Я почав працювати з лікарями, щоб отримувати та засвоювати необхідні елементи. Моя дієта на половину складалася з вітамінів, харчових добавок та протеїнових коктейлів, – розповів Джейден. — Наче мені потрібно було знайти пароль до власного тіла. Зараз я на десять фунтів важчий і відчуваю, що продовжую набирати вагу. Нарешті можу наростити м’язову масу». Потім Сміт поділився двома недавніми селфі та порівняв їх із фотографіями свого ж виступу на Коачеллі у 2019 році, де співак виглядав виснаженим.

Джейден вважає, що його кишечник постраждав через неправильне харчування та пристрасть до солодкого. «Це справді боляче, — зазначив він. — Я їм так багато цукру, що це шкодить моїй мікрофлорі». За словами артиста, шкідливі харчові звички формувалися з дитинства. Улюбленим сніданком Джейдена протягом багатьох років були солодкі панкейки, які він їв майже щодня. “Все своє життя, всі 23 роки я провів саме так, і, схоже, що мої проблеми постійно накопичувалися”, – зізнався Сміт.

Читайте також: Ірина Федишин розповіла, чи планує переїжджати зі Львова до столиці


Не пропустіть