Світлана Тарабарова розповіла, як буде святкувати Новий рік

Популярна українська співачка Світлана Тарабарова поділилась зі своїми шанувальниками інформацією про те, де планує зустрічати Новий рік. За словами артистки, вона вперше святкуватиме новорічну ніч в колі найрідніших людей. Тарабарова повідомила, що кожного року виступає на сцені, проте в період пандемії найрозумнішим рішенням буде залишитись вдома.

Відома співачка зізналася, що 2020 рік став для неї щасливим, адже Світлана дуже мріяла про донечку. Не так давно вона стала мамою вдруге, тому за словами Тарабарової, всі невдачі та труднощі, які були, автоматично відійшли на другий план.
У наступному році співачка хоче побажати собі виспатись, адже робота мами є найскладнішою. А ще вона мріє скоріше вийти на сцену, тому що просто не уявляє свого життя без запальних пісень. Також Світлана Тарабарова поділилася сімейними традиціями на новорічні свята. Артистка кожного року в перших числах січня їде в рідний Херсон, щоб привітати батьків. Вона сподівається, що локдауна не буде, адже дуже хоче побачитись з рідними.

А ще відома співачка зізналася, що надає перевагу штучним ялинкам. В будинку Тарабарової вже стоїть прикрашена зелена красуня, а на дворі росте справжня. Також артистка розповіла, як в дитинстві любила дивитись концерт в новорічну ніч. За її словами, бажання стати співачкою у Світлани Тарабарової виникло ще тоді, коли вона була дитиною.

Читайте також: Світлана Тарабарова показала спортивний комплекс, який облаштувала для свого синочка у новому будинку


Не пропустіть