Джанлука Ваккі вперше показав обличчя своєї двомісячної доньки

Танцюючий мільйонер Джанлука Ваккі два місяці тому вперше став татом. Його кохана Шерон Фонсека подарувала йому дівчинку, яку назвали Блу Джерусалема. Нарешті бізнесмен перестав ховати обличчя доньки.

У Instagram він опублікував знімки з новонародженою дівчинкою та коханою. Щасливе сімейство потрапило на обкладинку глянцю. Також танцюючий мільйонер зізнався, що його донька народилася з патологією.

«Блу народилася з вовчою пащею. Наші серце і душа були з нашою донькою, а ще з тими сім’ями, які стикаються з такою ж ситуацією, адже це трапляється з однією дитиною з 700», – написав Джанлука.

Вовча паща, вона ж заяча губа – розчеплення піднебіння, яке з’являється через незарощення двох половин піднебіння і формується на перших місяцях вагітності. Джанлука Ваккі заявив, що в недалекому майбутньому лікарі проведуть операцію і відновлять обличчя маленької дівчинки.

Танцюючий мільйонер підкреслив, що не всім сім’ям так щастить з грошима, як йому. Тому він підтримав благодійні фонди, які допомагають дітям із заячою губою.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Gianluca Vacchi (@gianlucavacchi)

Читайте також: Кохана обраниця Джанлуки Ваккі похизувалася фігурою через два тижні після пологів


Не пропустіть