Суддя проєкту “МастерШеф” Ольга Мартиновська кардинально змінила імідж

Суддя відомого проєкту “МастерШеф” Ольга Мартиновська приємно здивувала мережу. Жінка наважилась змінити свій імідж. Не так давно в Instagram-stories вона опублікувала кадр, на якому позує з новою зачіскою. Зірка українського шоу-бізнесу зробила каре.

Також Ольга Мартиновська поділилась, що давно мріяла щось змінити у своїй зовнішності. Проте, жінка ніяк не могла наважитись на такий крок. Нещодавно суддя “МастерШеф” все-таки відправилась у перукарню, а через деякий час похизувалась новим іміджем.

Перед камерою жінка постала у чорному светрі та куртці такого ж самого кольору. Ольга Мартиновська позує перед дзеркалом та мило усміхається. Схоже, що нова зачіска неабияк їй сподобалась.

Також жінка повідомила, що ніколи непотрібно відкладати свої мрії на пізніше. Ольга Мартиновська лише жалкує про те, що не відправилась в перукарню раніше.

Новий імідж судді “МастерШеф” відразу оцінили фани. Вони засипали жінку безліччю приємних слів. Юзери додали, що нова зачіска неабияк личить Ользі Мартиновській.

Фоловери похвалили жінку за те, що вона наважилась на зміни у зовнішності та побажали завжди здійснювати свої мрії й бажання.

Читайте також: Дружину Романа Сасанчина госпіталізували до лікарні


Не пропустіть