Анна Трінчер залізла у ванну з величезними пітонами, а її коханий напився води з унітазу

Відома українська співачка Анна Трінчер та її наречений Олександр Волошин не перестають дивувати мережу своїми дивними вчинками. Не так давно закохані вигадали собі челендж та дають одне одному шалені завдання.

За словами Анни Трінчер, першим її завданням стало прийняти ванну з пітонами. Спочатку співачка вагалась. Дівчина повідомила, що неабияк боїться змій. Однак, попри страх Анна Трінчер все-таки виконала це завдання. В Instagram-stories зірка українського шоу-бізнесу показала, як позує у ванні з двома величезними пітонами.

Анна Трінчер вирішила помститися своєму нареченому й попросила його напитися води з унітазу. Таке завдання Олександра Волошина дуже спантеличило. Проте, хлопець не відмовився від його виконання.

В Instagram-stories він продемонстрував, як набирає воду з унітазу, а потім її випиває. Величезна кількість фоловерів відразу прокоментувала вчинки блогерів.

Вони зізнались, що за парою дуже цікаво спостерігати. Проте, багатьом фоловерам така ідея зовсім не сподобалась. Юзери назвали закоханих дуже дивакуватими.

Однак, Анна Трінчер та її наречений ніколи не звертають увагу на критику. Пара живе у своє задоволення та постійно дивує мережу несподіваними вчинками.

Читайте також: Ірина Сопонару замилувала мережу новим фото зі своїм бойфрендом-красенем


Не пропустіть