Стрижка з переходом на коротке волосся: 12 зухвалих і трендових ідей на осінь 2021

Модницям, які люблять виділятися в суспільстві, ідеально підходять відкриті і яскраві стрижки. Сьогодні ми розповімо про найамбітнішу, неймовірно стильну і зухвалу зачіску. Головна особливість стрижки – це перехід на коротке волосся, який може бути як плавний, так і різкий.

Модна стрижка з переходом на коротке волосся – головні нюанси

Перед тим, як перейти до самої стрижки і її особливостей, варто розповісти про нюанси. Важливо, що стрижка підходить далеко не всім жінкам. Стилісти пропонують виконувати зачіску тільки наступним категоріям жінок:

  • Власницям овального чи злого обличчя;
  • Жінкам без дефектів на шкірі обличчя;
  • Любителькам яскравих образів;
  • Дамам, які люблять короткі стрижки.

Ще один важливий фактор стрижки з переходом на коротке волосся. Якщо ви працюєте в офісі із строгим дрес-кодом, то така стрижка може викликати питання, тому варто добре подумати перед тим, як прийняти таке сміливе рішення.

Головні особливості стрижки з переходом на коротке волосся

Зачіска має кілька особливостей: переважає об’ємна верхівка, яка переходить на коротку потилицю. При цьому існує два види переходу: плавний і різкий.

Стрижка з плавним переходом довжини дозволяє створити зачіску, яка нагадує стильну піксі. Зачіска ефектно виглядає і підходить жінкам з зухвалим характером.

Різкий перехід довжини дає можливість створити стрижку, схожу на яскравий андеркат, в якому потилиця максимально забирається, частіше виголюється.

Укладання модної стрижки

Так як основна частина волосся в стрижці залишається короткою, то варіантів зачісок не так багато. Стилісти виділяють наступні укладання:

  • Зачесане назад волосся. Підходить жінкам, які люблять відкриті зачіски, що дозволяють підкреслити їхні очі і губи;
  • Хвиляста верхівка. Для цієї зачіски використовують бігуді, плойку або праску. Можна зробити як тугі кучерики, так і легкі хвилі;
  • Пряме волосся, зачесане на один бік. У цій укладці головне, щоб волосся було ідеально чистим і без посічених кінчиків.

Не варто забувати про чубчик в такій стрижці. Ідеально, якщо він має таку ж довжину, як і решта волосся. Але при бажанні можна зробити косу, подовжену або філірувати чубок.

Стрижка з переходом на коротке волосся підходить тільки сміливим і яскравим модницям. Вона відкриває обличчя, вказує на найголовніші переваги жіночої привабливості. Стрижка абсолютно точно займе лідируючі позиції в світі моди.

Читайте також: Модні зачіски та укладки осені 2021: розкішні та стильні новинки


Не пропустіть