Стало відомо хто замінив Катю Осадчу у “Світському житті”

Незмінна протягом багатьох років телеведуча програми “Світське життя” Катерина Осадча днями втретє стала мамою та народила своєму чоловікові Юрію Горбунову сина. Тож, поки жінка оговтується після пологів та немає можливості повернутися до роботи, їй знайшли гідну заміну.

Стало відомо, що солістка гурту KAZKA вирішила випробувати не лише свій танцювальний талант, а й спробувати побувати у ролі телеведучої. Так, Олександра Заріцька погодилась замінити Катю Осадчу, поки та оговтується після пологів. Про це стало відомо з Instagram-stories програми “Світське життя”.

Олександра відвідала фестиваль художніх промислів “Еtніка”, який проходив у дворі Національного музею історії України, де взяла інтерв’ю у багатьох українських зірок, які прийшли на цей захід. На питання нової телеведучої з радістю відповіли солістка гурту Go_A Катерина Павленко, співачка Ольга Горбачова та Дар’я Білодід, яка є чемпіонкою світу та Європи з дзюдо.

Перед камерою Заріцька постала в сильному костюмі зеленого кольору, який складався зі штанів та піджака крою оверсайз. Своє волосся співачка залишила розпущеним, а на голову одягнула блискучий берет чорного кольору.

Варто також зазначити, що сама Катя Осадча не планує довго засиджуватися в декреті. Про це свідчить новий час, у який виходитиме програма, який телеведуча оголосила практично одразу народження сина.

Читайте також: Даша Астаф’єва відверто розповіла, як колись з неї знущались через веснянки на обличчі


Не пропустіть