Даша Астаф’єва відверто розповіла, як колись з неї знущались через веснянки на обличчі

Популярна українська модель та артистка Даша Астаф’єва вирішила відверто поділитись не дуже приємною історією з власного життя. Співачка зізналась, що колись з неї дуже сильно знущались через веснянки.

Даша Астаф’єва довгий час комплексувала та мріяла позбутись своїх недоліків. Жінка повідомила, що постійно терпіла глузування від оточуючих та відчувала себе не такою, як всі інші.

Також Дашу Астаф’єву часто називали рябою. Через постійні глузування та знущання жінка стала дуже замкнутою в собі. Вона дуже довго мріяла позбутись від веснянок, проте, жінці не вдалося це зробити.

Зірка українського шоу-бізнесу зовсім не вважала себе красивою та намагалась всілякими способами замаскувати своє обличчя. Однак, через деякий час, Даша Астаф’єва зуміла перетворити свій найбільший комплекс у найкращу гідність.

Співачка вирішила змиритись з тим, що веснянки з її обличчя нікуди не зникнуть. Саме в той момент вона і полюбила свою особливу зовнішність. Тепер артистка не приховує веснянки, а, навпаки, хизується своїм красивим обличчям.

Також Даша Астаф’єва заявила, що ні в якому разі не потрібно соромитись та комплексувати через особливості своєї зовнішності. За словами співачки, кожна жінка по-своєму красива та унікальна.

Читайте також: Володимир Дантес відверто розповів про стосунки з Дорофєєвою


Не пропустіть