Стало відомо, хто з акторів з’явиться замість Джонні Деппа в новій частині “Піратів Карибського моря”

Після того, як зоряного виконавця ролі Джека Горобця в «Піратах Карибського моря» Джонні Деппа вигнали з франшизи, компанія Walt Disney, задумалася про повернення в кінопроект іншої голлівудської зірки.

Незважаючи на те, що Джонні Депп навряд чи коли-небудь з’явиться у фільмі, в цій франшизі задіяно і багато інших популярних персонажів, повернення яких з нетерпінням чекають фанати. Так в мережі заговорили про те, що в 6 частині «Піратів» знову з’явиться Вілл Тернер у виконанні Орландо Блума.

Відповідно до заяв інсайдерів, компанія Walt Disney сподівається на повернення Орландо Блума в «Пірати Карибського моря 6». Ще не відомо, чи ведуть сторони переговори стосовно співробітництва.

Герой Блума зіграв найважливішу роль в оригінальній трилогії Гора Вербінські. У 2017 році він повернувся на кіноекрани в 5 частині франшизи – «Мерці не розповідають казки». У разі повернення 44-річного Орландо Блума в 6 частині картини, цілком ймовірно, що актор стане одним з головних дійових осіб нової епохи «Піратів Карибського моря».

Нагадаємо, що 58-річного Джонні Деппа вигнали з ролі Джека Горобця після програного суду проти його колишньої дружини Ембер Герд. Незважаючи на численні петиції фанатів на підтримку Деппа, все вказує на те, що перезавантаження «Піратів» пройде без участі опального актора. Ось тільки чи завоює картина міжнародний успіх без харизматичного виконавця ролі Джека Горобця?

Читайте також: Катерина Осадча замилувала мережу світлинами новонародженого сина


Не пропустіть