Різ Візерспун відверто розповіла про складнощі материнства

Різ Візерспун дала відверте інтерв’ю, в якому розповіла про проблеми материнства, з якими вона зіткнулася після народження 21-річної доньки Ави Філліпп.

45-річна актриса виховує 21-річну доньку Аву і 17-річного сина Дікона від колишнього чоловіка Раяна Філліппа. У неї також є 8-річний син Теннессі Джеймс від чоловіка Джима Тота. І тепер зірка зізналася, що на початку материнства їй було не так вже й просто.

«У мене не було сильної підтримки, коли я народила першу дитину. І я дуже швидко зрозуміла, що тепер це тільки моя відповідальність. Я намагалася протягом п’яти місяців займатися тільки Авою, просто не спала, і я почала просто марити. У мене були накопичення, і мені не потрібно було поєднувати материнство з роботою, так що мені пощастило. Але, навіть з урахуванням цього, було дуже важко. Виховання дитини – це робота не для одного і навіть не для двох, – пояснила вона під час недавнього випуску подкасту Dax Shepard Armchair Expert з Крістен Белл і Монікою Падман.

«Мені було 23, коли я вийшла заміж. А в 27 у мене вже було двоє дітей. Думаю, що перед тим, як вступати в шлюб, потрібно спочатку пізнати себе краще. А це відбувається не раніше 25-ти», – зізналася зірка.

Нагадаємо, Різ була одружена з актором Раяном Філіпом з 1999 по 2008 рік. У цьому шлюбі актриса народила двох дітей – доньку Аву Елізабет і сина Дікона Різа. 26 березня 2011 року Візерспун вийшла заміж за агента Джима Тота, а через рік народила сина Теннессі Джеймса.

Читайте також: Jerry Heil перемогла в престижному музичному конкурсі


Не пропустіть