Стало відомо, чим хороша корейська косметика і чому вона така популярна

З усіх боків реклама вихваляє корейську косметику. Але чим вона особлива насправді?

Популярність корейської косметики поширилася на весь світ. Чим вона хороша?

Корейці роблять особливий акцент на розробці саме косметики по догляду, а не декоративної, постійно видаючи інноваційні продукти.

Один з останніх трендів – ферментована косметика. Активні ферментовані інгредієнти в поєднанні з керамідами ефективно омолоджують шкіру, вирівнюють тон, борються зі зморшками.

При виготовленні корейської косметики традиційно використовуються натуральні інгредієнти. Вони обробляються спеціальними бактеріями, ферментуються і набувають особливих, унікальних властивостей. І до того ж набагато краще засвоюються шкірою.

Ферменти (особливі білки, біологічні каталізатори) нейтралізують вільні радикали, допомагають будувати ееластичні і колагенові волокна, забезпечують клітини киснем.

Косметичні засоби ферментуються за допомогою біфідо- і лактобактерій. Вони руйнують клітинні оболонки трав та інших рослинних компонентів. В результаті активніше вивільняються корисні речовини, які зволожують шкіру і насичують її корисними мінералами.

Склад вітамінів, мінералів і амінокислот в такій косметиці в рази більший, ніж у звичайній, неферментованій. А перероблені бактерії не дозволяють патогенним організмам розмножуватися на поверхні шкіри. Косметика з пробіотиками ідеальна для проблемної і чутливої шкіри, тому що добре знімає запалення і відновлює захисний шар шкіри.

Джерело kolobok
Не пропустіть