Стала відома справжня причина, через яку Кім Кетролл не повернеться в «Секс у великому місті»

Минулого місяця стартували зйомки культового серіалу «Секс у великому місті», але цього разу без Кім Кетролл. За словами творців проекту, «історія Саманти не увійшла в сценарій», і тому шанувальники не побачать культову четвіртку в повному складі. Насправді актриса не з’явиться в проекті з іншої причини.

Раніше Кім заявила, що не хоче повертатися в «токсичну атмосферу». Справа в тому, що вона давно знаходиться в складних відносинах з головною героїнею серіалу – Сарою Джесікою Паркер, яка зіграла Керрі Бредшоу.

«Коли серіал закінчився, ми перестали бачитися. Неприємно, що зараз нікому з них не прийде в голову просто зателефонувати і запитати, як справи», – поділилася Кетролл.

Але, схоже, Кім злукавила, коли назвала тільки одну причину свого конфлікту з колегою. Як виявилося, Кетролл просто не влаштували гонорари. За перший фільм Паркер отримала 13 млн доларів, в той час як Кетролл всього 3 мільйони. Своїм виходом з серіалу актриса хотіла набити собі ціну, але шантаж не вдався. Продюсери заявили, що головною зіркою франшизи є Паркер, тому актрисі довелося покинути проект.

Читайте також: Обурена TAYANNA поскаржилась на “Укрзалізницю”


Не пропустіть