Список зростає: актриса із серіалу “Секс у великому місті” та співачка звинуватили Кріса Нота у домаганнях

Кількість потенційних жертв насильства з боку актора серіалу “Секс у великому місті” Кріса Нота зростає щодня. Напередодні журналісти згадали реальну заяву про насильство, яку подала проти актора його колишня дівчина Беверлі Джонсон у 1995 році. А сьогодні ще дві жінки – кантрі-співачка Ліза Джентіл та акторка, дублерка Крістін Девіс – заявили, що актор примушував їх до сексу.

Співачка та автор пісень Ліза Джентіл розповіла свою історію у відео-інтерв’ю виданню Variety. Вона розповіла, що познайомилася з Крісом Нотом у 1998 році, працюючи в ресторані Da Marino, завсідником якого був актор. Ліза та Нот іноді розмовляли “про те, про це, про музику та шоу-бізнес”, як сказала співачка. Неприємний інцидент стався у 2002 році.

Якось у суботу, на початку 2002-го, я закінчила близько півночі і Кріс запропонував мене підвезти. Він хотів подивитись, де я живу, і я погодилася. Ми пройшли в кухню, тому що мої сусідки спали, я налила йому склянку вина, а він вийшовши з вбиральні відразу став мене цілувати, чіпати, агресивно і жорстко. Я сказала, що цього не хочу. Він розсердився, назвав мене “стервом” і вилетів із квартири, – розповіла Ліза.

Наступного дня він подзвонив їй із погрозами.

Він попередив мене, що якщо я коли-небудь розповім комусь про те, що сталося напередодні ввечері, він зруйнує мою кар’єру. Він пообіцяв, що я ніколи більше не співатиму і що він внесе мене до чорного списку в індустрії, — сказала співачка.

Побоюючись за свою кар’єру, співачка мовчала усі ці роки, проте вирішила виступити зараз на підтримку інших жінок, потенційних жертв Кріса Нота. Ліза розуміє, що порушити справу про актора зараз неможливо через термін давності, але сподівається, що її заява допоможе змінити закони про сексуальне насильство та вберегти майбутніх жертв.

Окрім Лізи Джентіл ще одна жінка розповіла про домагання Нота. Актриса, яка була дублеркою Крістін Девіс у чотирьох сезонах “Сексу у великому місті” розкрила подробиці закулісся зйомок ще у лютому цього року. В опублікованій з її слів замітці було сказано, що якийсь “альфа-актор” поводився на майданчику непристойно, чіплявся до жінок. Заходячи до павільйону, він вітально бив по дупі її та інших акторок із масовки. Тепер вона зізналася, що тоді говорила про Кріса Нота. Вона заявила, що була дуже здивована, як Сара Джессіка Паркер, бачачи і знаючи все це, продовжувала “мило спілкуватися з ним”.

Зазначимо, що на початку цього тижня колеги з серіалу “Секс у великому місті” актриси Сара Джесіка Паркер, Синтія Ніксон та Крістін Девіс підтримали потенційних жертв Нота у спільній заяві.

Нагадаємо, минулого тижня дві жінки подали заяву до суду, в якій звинуватили Кріса Нота у сексуальному насильстві. Про це повідомило видання The Hollywood Reporter з уточненням, що до їхньої редакції вони звернулися з різницею кілька місяців і що вони не знайомі між собою. А на день пізніше ще одна жінка заявила про сексуальні домагання з боку актора – її він намагався зґвалтувати у 2010 році.

Читайте також: Володимир Дантес розповів про свій найгірший Новий рік


Не пропустіть