Співачка Олена Гребенюк вперше виходить заміж

Відома оперна співачка Олена Гребенюк вирішила поділитись подробицями свого життя. Нещодавно жінка заявила, що вперше виходить заміж. Наразі вона перебуває у стосунках. Олена Гребенюк має коханого, який нещодавно їй освідчився. Також оперна співачка розповіла, що живе разом з чоловіком. Відомо, що в неї є донька. Дівчинка мешкає разом з бабусею та вже знайома з обранцем своєї мами.

“У мене є кохана людина. Ми живемо окремо. Єлизавета не захотіла з нами жити й вона живе з бабусею. Тобто я живу з коханим окремо, а мама з Лізою живуть окремо. Ми познайомилися на Великдень. Я запропонувала посвятити паску. Наступного дня ми вирішили зустрітися. Ми жили в одному домі багато років, але ми не бачилися. Наш спільний друг наш познайомив”, – відверто розповіла Олена Гребенюк.

Також жінка додала, що поки що не планує влаштовувати гучного весілля. За словами співачки, наразі це не на часі. А ще Олена Гребенюк пригадала, як колись мріяла про весілля з коханою людиною. Проте, її обранець неочікувано пішов з життя. Наразі співачка дуже щаслива, що знову зустріла справжнє кохання. Поки що вона не розсекречує свого майбутнього чоловіка.

Читайте також: Соломія Вітвіцька розповіла, що її коханий-військовий отримав підвищення на службі

Не пропустіть