Соломія Вітвіцька розповіла, що її коханий-військовий отримав підвищення на службі

Відома українська телеведуча Соломія Вітвіцька перебуває у стосунках з бойфрендом, який наразі служить в ЗСУ. Своє кохання жінка зустріла саме під час війни. Наразі вона рідко бачиться з чоловіком. Соломія Вітвіцька підтримує спілкування з коханим по відеозв’язку.

Нещодавно телеведуча похизувалась, що він отримав підвищення на службі. Такою чудовою новиною Соломія Вітвіцька поділилась в соцмережі Facebook. Жінка опублікувала нову світлину з бойфрендом та привітала його з підвищенням. “Вітаю Олексій Ситайло з іще однією зіркою, – старший лейтенант! Пишаюсь”, – підписала публікацію Соломія Вітвіцька.

Телеведуча додала, що дуже пишається своїм коханим. Вона з нетерпінням чекає на чоловіка вдома. Також зірка ТСН заявила, що найбільше мріє про закінчення війни. Телеведуча ні на мить не сумнівається в нашій перемозі. Фоловери відразу прокоментували новий допис Соломії Вітвіцької.

Вони теж долучились до щирих привітань. Підписники похвалили бойфренда телеведучої, засипавши його компліментами та приємними словами. Також фоловери побажали чоловіку міцного здоров’я та швидкого повернення додому з перемогою. А ще вони подякували коханому Соломії Вітвіцької за мужність та захист рідної країни.

Читайте також: Ксенія Мішина зізналась, з ким перебуває у стосунках та показала фото з коханим

Не пропустіть