Співачка Lama відверто зізналась, чому не хоче дітей

Популярна українська співачка та зірка 2000-х Lama вирішила відверто розповісти про своє життя. Для YouTube-проєкту Rostyslove Production знаменитість повідомила, чому не хоче дітей. Наразі жінці 47 років. Однак, протягом цього часу вона жодного разу не замислювалась над народженням дитини.

За словами співачки, в неї немає такої потреби. Lama багато часу присвячувала кар’єрі. Зокрема, співачка зникла зі сцени на цілих 10 років. Проте, нещодавно вона повідомила, що повертається в шоу-бізнес.

“Є від природи мами – все їхнє життя в материнстві. В моєму творчому житті у мене не було потреби такої. Я ніколи не відчувала потреби, що мені була потрібна дитина. Це було в 20 років, потім в 23 хтось каже: “Чому в тебе дітей нема?”. Я думаю: “А реально, треба ж діти, у всіх є діти”. А потім: “Та ні, я не хочу дітей. Чому я маю когось слухати? Це ж їхнє життя, їхній вибір”. І так спливали роки і мене ніколи не тягнуло”, – відверто зізналась Lama.

Також зірка українського шоу-бізнесу повідомила, що чоловік поважає її вибір та не вимагає народжувати дитину. За словами співачки, в них є собака. Lama заявила, що навіть тварина є для неї величезною відповідальністю. Співачка ніколи не хотіла стати мамою. Без дітей співачка почувається дуже щасливою та зовсім не жалкує про свій вибір.

Читайте також: Соломія Вітвіцька розповіла, на які гроші живе та скільки витрачає в місяць

Не пропустіть