Найхитріші знаки зодіаку на думку астрологів

У кожного з нас бувають моменти, коли ми проявляємо певну загадковість: можливо, ми щось приховуємо, коли знайомимося з новим другом. Або, можливо, ми обходимо правду стороною, щоб захистити чиїсь почуття. Можливо, ми навіть робимо щось безневинне, наприклад, плануємо вечірку-сюрприз. На щастя, ці випадкові дії не визначають нас як хитрих людей. Тим не менш, деякі люди хитріші за змій – і це може бути пов’язане з астрологією. Читайте далі, щоб дізнатися про шість найхитріших знаків – від трохи лукавих до підступних.

6. Водолій

Водолій відомий як один із найрозумніших знаків зодіаку, йому немає рівних в інноваціях, творчості та гуманітарній діяльності. Але, якщо ви думаєте, що це означає, що вони не схильні до підступності, подумайте ще раз. Водолій, як і всі повітряні знаки, часто живе у своїй голові і приймає рішення задовго до того, як здійснить якісь дії. Наприклад, вони знають, що збираються покинути своїх партнерів за кілька місяців до того, як це зроблять. Маючи всю цю інформацію, але чекаючи ідеальних умов, вони часом поводяться підло. Якщо ви близькі з Водолієм, можете вважати, що він має від вас щонайменше кілька секретів – навіть ті, які можуть вплинути на ваше життя.

5. Рак

Оскільки ці люди вирізняються своєю турботливістю та чутливістю, ви, можливо, вважаєте, що Раки не хитруватимуть. І, якщо це так, то ви дуже сильно помиляєтесь. Раком управляє Місяць, а що може бути більш потайливим, ніж молодик, коли Місяць схований? Унікальність загадковості Раків полягає в тому, що вони досить відкрито говорять про це. Вони щиро вірять у фразу “тримай друзів близько, а ворогів ще ближче”. Навіть якщо ви не подобаєтеся Раку, він може прикинутися дружелюбним, щоб уникнути конфлікту або залишитися на вашому боці, якщо йому знадобиться якась послуга. На щастя, вам не варто турбуватися про те, що Раки мають стосовно вас якісь злі наміри; в більшості випадків їх підступність має доброякісний характер.

4. Терези

Терезами керує Венера, планета любові та гармонії, тому вони вміють бути хитрими комунікаторами. На жаль, іноді вони мають приховані мотиви. Хоча їхнє головне завдання – примирити ворогуючі сторони та принести спокій у навколишній світ, вони можуть використати цей талант на зло і стати досконалими інтриганами. Одне слово тут, інше слово там, і вуаля, найкращі друзі стають ворогами.

Однак не варто очікувати, що ваш приятель-Терези буде регулярно практикувати таку поведінку. По-перше, вони просто не люблять конфронтації та драми. Крім того, вони зможуть впоратися з більшістю ситуацій без інтриг. У Терезів достатньо навичок спілкування з людьми, щоб не використовувати хитрість як тактику.

3. Риби

Цей емоційний, винахідливий і привабливий знак має і темну сторону. Риби залякуватимуть вас, якщо ви будете сумніватися в них. Вони небезпечні, тому що їм вдається брехати самим собі, причому настільки, що вони щиро вірять, що не роблять нічого поганого. Чому? Ну, цим знаком керує Нептун, планета потенціалу, обману, розчарування та пропаганди. Тому, хоча вони можуть не усвідомлювати, що завдають шкоди іншим, заплутуючи їх у своєму павутинні брехні, цілком можливо, що постраждають невинні перехожі. Маючи справу з підступними рибами, довіряйте своїй інтуїції. Якщо вам здається, що вони повідомляють вам щось хибне, швидше за все, ви маєте рацію.

2. Близнюки

Знак Близнюків – характеризується грайливістю, цікавістю та гнучкістю – діє потай, за потребою. У них буде два кола друзів, які недолюблюють один одного, дві улюблені тітоньки, які є заклятими суперницями, і, можливо, двоє різних партнерів. Так що їм доведеться досить часто діяти потай, інакше надто багато людей будуть засмучені. На щастя, цей знак не є вродженим злісним чи недоброзичливим (ну, якщо не вважати того, що вони часто змінюються).

Натомість вони просто говорять ту брехню, яка їм необхідна, щоб вижити. Керовані Меркурієм, планетою спілкування, вони мають дар балакучості і можуть створити історію, в яку повірить будь-хто. Вам слід бути напоготові, коли ви спілкуєтеся з ними, особливо якщо ви їх близький друг чи партнер.

1. Скорпіон

У відносинах зі Скорпіоном все не так, як здається. Цим знаком керує Марс, планета дії, але це проявляється пасивніше. Скорпіони найкраще працюють за лаштунками – вони уособлюють рух у тиші. У той же час Скорпіонам властива обережність, виваженість та недовіра до інших. Це змушує їх відчувати, що хитрість необхідна як інструмент життя. Їх також легко вивести із себе, більше того, вони постійно шукають відплати.

Коли Скорпіон хоче дістати вас, його ніщо не зупинить. Вони мають силу і наполегливість, щоб вирішити будь-яке завдання. Якщо для цього необхідно зробити щось за чиєюсь спиною, вони на це здатні. Зрештою, вони вміють зберігати секрети та розпускати плітки. Наша порада – не ставайте ворогом Скорпіона. Адже жало цього знака здатне завдати сильної шкоди.


Не пропустіть