Spice Girls випустять нову пісню на честь 25-річчя гурту

Нас чекає ще одне легендарне повернення! Слідом за возз’єднанням героїв серіалів “Друзі” і “Секс у великому місті” згадати молодість вирішили екс-учасниці найпопулярнішої жіночою групи 90-х Spice Girls. Саме про це сьогодні пише світова преса.

Всі п’ять учасниць беруть участь у записі EP Wannabe25 в честь 25-річчя гурту і виходу найпопулярнішої пісні Spice Girls. Очікується, що на ньому буде представлена нова композиція під назвою Feed Your Love, і вже відомо, що це балада. Захід відбудеться 9 липня – саме в цей день в 1996 році їх дебютний сингл почав свій тріумфальний хід.

“Перчинки” вже опублікували відповідні пости в соцмережах, в яких дякують шанувальникам за любов і підтверджують: виходу платівки бути.

Технічно Spice Girls з’явилися в Лондоні в 1994 році, але отримали світову популярність в 1996-му, після виходу пісні Wannabe, яка буквально підірвала хіт-паради. У 1998 році колектив заради сольної кар’єри покинула Джері Галлівелл, а до 2001 року і інші учасниці вирішили, що можуть домогтися успіху самостійно. На жаль, успіху рівня Spice Girls не досягнула ні одна з них.

У 2007 році група збиралася заради ряду концертів, але незабаром шляхи учасниць знову розійшлися – здавалося, назавжди. Чутки про возз’єднання колективу ходили часто, але Вікторія Бекхем кожного разу підкреслювала: вона в цьому брати участь не планує. Виняток жінка зробила тільки заради разового виступу на Олімпіаді в 2012-му. У 2019 му році Spice Girls без Вікторії дали 13 концертів в Європі, на яких виконували свої старі хіти. Нових пісень групи фанати не чули вже 14 років.

Тим часом Spice Girls досі вважається найпопулярнішою жіночою групою в історії поп-музики.


Не пропустіть