Джессіка Біл вперше розповіла про вагітність та пологи під час пандемії

39-річна Джессіка Біл і 40-річний Джастін Тімберлейк в липні минулого року стали батьками вдруге. Подружжя тривалий час тримало новину про поповнення в таємниці, проте ЗМІ все одно вдалося з’ясувати деякі подробиці. Перші офіційні коментарі Джастін і Джессіка дали лише через кілька місяців. Так, взимку Тімберлейк став гостем ток-шоу Елен Дедженерес і в інтерв’ю підтвердив, що знову став батьком. Під час віртуальної бесіди артист розкрив стать і ім’я малюка – новонародженого сина назвали Фінеас.

Днями Джессіка Біл все ж відверто заговорила на тему вагітності і пологів. Актриса стала гостею подкасту Дакса Шепарда Armchair Expert. Вона зізналася, що їй подобається бути матір’ю двох синів. Нагадаємо, що крім 11-місячного Фінеаса у них з Джастіном Тімберлейком підростає 6-річний син Сайлас.

«Насправді, я не те щоб навмисно тримала в секреті другу вагітність. Просто був COVID, розпал пандемії. Я поїхала в Монтану зі своєю сім’єю і більше звідти не виїжджала», – поділилася Джессіка Біл.

Актриса також розповіла, що дуже нервувала з приводу того, чи дозволять Джастіну бути присутнім в лікарні під час пологів через обмеження в зв’язку з COVID. Однак переживання були марними – Тімберлейк був поруч зі своєю дружиною в момент народження Фінеаса.

«Якби мені довелося залишитися там одній, це було б жахливо. Я була по-справжньому налякана», – зізналася Джессіка.

Актриса заявила, що бути матір’ю двох дітей «суперскладно», проте додала: «Сім’я з чотирьох осіб – це приголомшливо».

Говорячи про майбутнє своїх синів, Біл підкреслила, що не хотіла б, щоб вони пішли по стопах своїх батьків. «О, боже, ні, тільки не це, – вигукнула Джессіка. – Але потім я дивлюся на своїх дітей і думаю: «О, чорт візьми, вони, напевно, будуть музикантами». Що ми збираємося робити? Ну як не дозволяти їм грати на піаніно або не давати їм брати уроки вокалу, якщо це їхня пристрасть?.. Я не хочу бути тією мамою, яка позбавляє дитину її мрії».

Читайте також: Кім Кардаш’ян похизувалася своїм розкішним авто у новій рекламі власного бренду


Не пропустіть